Czy kiedykolwiek mieli Państwo wrażenie, ze zarządzanie zleceniami tłumaczeniowymi może przerodzić się w horror? Albo że najpopularniejszy arkusz kalkulacyjny stworzono jednak w innym celu niż wystawianie faktur? Czy kiedykolwiek złapali się Państwo za głowę, widząc wycenę oprogramowania, które akurat mogłoby się przydać w pracy? A może też zdarzyło się, że zaniepokojony klient chciał sprawdzić status zlecenia, gdy akurat pod ręką był tylko smartfon?

Wiemy, że spora część naszych klientów odpowie na niektóre z tych pytań twierdząco. Dlatego stworzyliśmy produkt, który bazuje na codzienności tłumacza i biura tłumaczeń. Produkt, który dostosowuje się do użytkownika i pozwala mu wygodnie załatwić wszystkie sprawy, których nie da się zrobić bezpośrednio w narzędziu CAT. Nie wspominając o tym, że przecież tłumacz i tak często musi używać różnych narzędzi.

Po prapremierze na Konferencji Tłumaczy 2017 spędziliśmy kilka kolejnych tygodni na testowaniu i poprawianiu produktu oraz na dodawaniu nowych funkcji. Dziś przedstawiamy efekt naszych prac i zarazem podstawę do dalszego rozwoju, który jest i zawsze będzie ściśle powiązany z tym, czego życzyć sobie będą użytkownicy. Co najlepsze, nie trzeba będzie kupować żadnych aktualizacji — zmiany i nowe funkcje pojawiać się będą cały czas.

Na koniec wisienka na torcie: XL8 TMS to absolutnie jedyny program tej klasy, z którego można korzystać już za 50 zł netto miesięcznie! Można też oczywiście przetestować bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań.

Więcej informacji o XL8 TMS również na stronie www.xl8tms.com.

Zapraszamy!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Chcesz być na bieżąco? Subskrybuj nasz newletter!

Email marketing templates powered by FreshMail.com
 

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

Email marketing templates powered by FreshMail.com